Проект Wandrivets: чи варто подорожувати Україною?

Ідея проєкту полягає у відповіді на питання — чому варто подорожувати Україною? За часів незалежної України багато людей здійснили подорож за її межі. Туреччина, Єгипет — напевно найпопулярніші країни для подорожей українців. І напевно кожен перебуваючи там здійснив хоча б одну екскурсійну поїздку — оглядова екскурсія по Анталії, або майже обов’язкова поїздка на піраміди в Єгипті. 

Сорочинський ярмарок
Десь на хуторі, поблизу Диканьки

Повертаючись в Україну, наші земляки привозять із собою багато вражень про велич пірамід, про єдиний прісний водограй, що впадає в море і знаходиться в Анталії, або про замок Влада Цепіша, більш відомого як Дракула — після подорожі Румунією, хоча він його ніколи не відвідував. 

А що ви можете розповісти про власну країну? Якщо, наприклад вас запитає іспанець, або австралієць? Чи можете ви з таким самим захопленням, як після закордонної поїздки розповісти про Україну? Не згадуючи при цьому про відомих спортсменів, анексію Криму, війну на Донбасі та Чорнобильську катастрофу.

Так, звісно, у світі знають братів Кличків, Андрія Шевченка, сестер Семеренко і багато інших — але то наслідки їхньої важкої праці. Також на весь світ відомі події що сталися на Чорнобильській АЕС, про анексію Криму, військове вторгнення на Донбасі. 

Панорама з г. Драгобрат
Гірськолижний курорт Драгобрат

Питання в тому — що ви знаєте про свої країну? Хоча б раз ви відвідували Андріївський узвіз, коштували вино в Берегово або галушки на Сорочинському ярмарку, знаєте де знаходиться Драгобрат, підіймалися на Говерлу, гуляли серед Скель Довбуша, відвідували зону відчуження (чи може ви теж, як де хто, вважаєте 26 квітня 1986 року — “великим святом”), або милувалися закатом у Кам’янець-Подільському

Перелік можна, і потрібно продовжувати. Україна — то найбільша країна Європи, де історія бере свій початок з 9 сторіччя, на території якої в різні часи існувало багато різних культур та традицій. Вона переживала злети й падіння… 

Завдяки цьому в нашій країні існує багато цікавих місць, які варто відвідати, та про які варто розповідати. 

Ви можете відповісти на питання: “Чому варто подорожувати Україною?” – приєднуйтеся до нашого проєкту. Публікуйте авторські матеріали, фотозвіти та розповідайте про свої враження. Якщо ви гід, і проводите екскурсії — створюйте свій профіль і запрошуйте українців та гостей нашої країни відвідати її унікальні місця.

Ми відкриті до співпраці та готові розглянути найрізноманітніші пропозиції, наші контакти ви знайдете тут!