Wandrivets | Площа Ринок Львів

Ви коли-небудь були в місті, де просто відчуваєте його душу? Коли є якась особлива атмосфера, де люди разом зі старовинними будівлями, кафе та чимось солодким у повітрі утворюють свій власний дух? Місто Львів саме таке.

Це було кохання з першого погляду, і ось кілька причин, чому варто негайно відвідати Львів – душу України.

Історія та магія її людей

Львів, місто на заході України, з його ввічливими та добрими мешканцями, зуміло захистити свою історію протягом століть, водночас приймаючи тисячі туристів, не втрачаючи цього магічного духу.

Мені подобається, що ще існують міста, які не заповнені висотками, бетоном і склом, і Львів – одне з них. Безумовно, його сучасна архітектура вражає, водночас відзначаючи індивідуальність кожної історичної будівлі. Подумати тільки, кожна деталь – це ручне творіння стародавніх скульпторів. Як свідчить історія, багато з них рідко доживали до остаточного завершення свого бачення – процес будівництва міг тривати століттями. Тут, у самому серці цього старого міста, можна побачити будинки в стилях бароко, готики, романського стилю, ренесансу, рококо і навіть ампіру.

Wandrivets | Вуличками Львова
Вуличками Львова

Тож у чому магія цього особливий дух, через яку люди знову і знову повертаються до Львова?

Перш за все, це простота громадян. Ви можете легко почати розмову, попросити допомоги або поради, і бути впевненим, що ви цю допомогу отримаєте. Так, у Львові розуміють польську мову, російську та англійську. Але, якщо ви вивчите хоча б кілька слів українською, будьте впевнені, містяни оцінять вашу вдумливість і залюбки з вами спілкуватимуться. Ця чуйність настільки рідкісна в наші дні, коли більшість людей в інших містах просто дивляться на свій смартфон, щоб уникнути будь-якого спілкування.

Музика – вуличні вистави

Чарівну атмосферу цього міста створюють й вуличні музиканти. Їхня музика просто створює надихаючий та святковий настрій і ніколи не знаєш, який концерт зустріне тебе сьогодні ввечері.

Львівська кава та шоколад

Wandrivets | Львівський крафтовий шоколад
Львівський шоколад

Третє, звичайно, це солодкі запахи міста. У багатьох це місце асоціюється з кавою та шоколадом. Оскільки є багато закладів із чудовою кавою та десертами, поспішати не потрібно. Знайти тихе місце, щоб посидіти та насолодитися чашкою кави чи гарячого шоколаду, є обов’язковим кроком під час відвідування.

Чудові місця та цікаві речі у Львові

І останнє, але не менш важливе, це дивовижні місця, які дійсно сприяють тому, щоб Львів став одним із найчарівніших міст не лише в Європі, а, на мій погляд, у світі.

Тепер, коли ви можете коротко уявити чарівну атмосферу цього прекрасного міста, настав час поговорити про визначні місця тут.

Дивовижні місця, які варто відвідати у Львові

До речі, для початку візьміть безкоштовну карту міста в туристичному інфоцентрі (площа Ринок, 1) і вперед!

Wandrivets | Площа Ринок 1
Львівська міська Ратуша, пл. Ринок 1

Першою знаковою спорудою Львова, з якої раджу розпочати екскурсію містом, є Латинський собор (пл. Катедральна, 1). У ньому ідеально поєднуються архітектурні особливості минулих епох. На стінах собору ви побачите висячі ядра, які нагадують відвідувачам про грізну турецьку облогу Львова у 1672 році.

Прямо перед собором знаходиться одна з найстаріших ренесансних споруд Львова – Кам’яниця Шольц-Вольфовичів, яка стоїть тут з 1570 року і збереглася в основному недоторканою протягом багатьох століть.

Чесно кажучи, я не думаю, що читання опису всіх цих місць надихне вас, адже завжди краще побачити їх на власні очі! Отже, я наведу вам список місць, які варто відвідати:

  • Каплиця Боїмів – унікальна пам’ятка епохи Відродження
  • Каплиця Кампіанів (для тих, хто цінує склепіння з дивовижними фресковими розписами та вітражами XIX ст.)
  • Костел Петра і Павла ордену єзуїтів XVII ст., одна з найбільших львівських каплиць
  • Вірменський собор, унікальна пам’ятка східної культури в Європі XIV-XV ст.
  • Домініканський собор (величезний і справді захоплює дух!)
  • Музей зброї (єдиний в Україні)
  • Бернардинський монастир
  • Львівська ратуша
Wandrivets | Вид на Львів
Львів

Тут, у Ратуші, як і багато років тому, діє міська рада Львова. Проте будь-хто може увійти та погуляти. Піднявшись по 350 дерев’яних сходах, можна дістатися до її найвищої точки і насолодитися видом на це старе місто згори.

Після такої виснажливої ​​прогулянки час шукати ресторан. Для цього потрібна додаткова стаття про розмаїття львівських ресторанів – їх багато і на різний смак. Я впевнений, що навіть найвибагливіший гурман знайде місце, куди б закохався… просто запитайте місцевого жителя!

Щоб справді насолодитися містом у всій його красі, я наполегливо рекомендую запланувати принаймні один тиждень перебування. Для цього вам не потрібна карта чи список – просто вийдіть на вулицю та продовжуйте йти, навіть заблукайте. Іноді це найкращий спосіб відкрити для себе несподіване! Всього за кілька днів ви відчуєте, як люди, вулиці, бари, театри та архітектура зливаються в одне, нескінченне натхнення! Я впевнений, що тоді ви також відкриєте власні чарівні враження! Адже Львів, місто в яке закохуються!

Залишити відповідь